fbpx
tomassedlicky.sk_logo

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre

Tomáš
Sedlický

Na prenájom priestranný rodinný dom, Opatovce nad Nitrou

 

Typ: Na prenájom
Druh: rodinný dom
Stav: Novostavba

● Počiet izieb: 8
● Úžit. plocha: 420 m²
● Celkom poschodí: 3
● Terasa: áno
● Kúrenie: centrálne
● Parkovanie: 4 x vyhradené
● Energetický certifikát: B

Cena s energiami: nie

1.000,- €/mesačne

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Ponúkame na prenájom krásny a zariadený rodinný dom v tichej časti obce Opatovce nad Nitrou. Rodinný dom je postavený na upravenom, rovinatom pozemku so záhradným ohniskom, grilom a altánkom.

Táto exkluzívna nehnuteľnosť disponuje všetkým potrebným pre maximálne súkromie a nadštandardný život. Pozostáva z troch vkusne zariadených apartmánov, ktorých súčasťou je kúpeľňa a toaleta. Možnoť ubytovania až 8 osôb. Kuchyňa so spotrebičmi je spoločná pre všetky apartmány. Samozrejmosťou je zastrešená terasa. Nechýba vlastná wellness zóna so saunou, 2 x vírivou vaňou – jacuzzi, ktorá je umiestnená na prízemí tejto majestátnej vily, ktorú je po dohode možné užívať. Pre vaše vozidlá sú pripravené 4 x vonkajšie parkovacie miesta (1 x zastrešené). Kúrenie zabezpečuje nový plynový kondenzačný kotol.

Ako bonus dokážeme zabezpečiť kompletnú starostlivosť o záhradu. Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, sauna, bazén, súkromie. Cena 1 000 €/mesiac bez energií. Voľný ihneď.

Bližšie informácie o ponuke priestranný rodinný dom Opatovce nad Nitrou, ako aj o rezervácii môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
obchody
príroda
reštaurácie

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktný formulár

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@tomassedlicky.sk