fbpx
tomassedlicky.sk_logo

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre

Tomáš
Sedlický

Na predaj rodinný dom Nováky, Ul. Šoltésovej

 

Typ: Na predaj
Druh: rodinný dom
Stav: Kompletná rekonštrukcia

● Počiet izieb: 3
● Úžit. plocha: 250 m²
● Celkom poschodí: 2
● Pivnica: nie
● Kúrenie: centrálne
● Garáž: prestrešenie
● Pozemok: 380 m²
● Energetický certifikát: nemá

Cena za m²: 880,00

220.000,- €

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom 250m2, ktorý je umiestnený na pozemku o rozlohe 380 m2. Dom je po rozsiahlej prestavbe, ktorou sa získala úžitková plocha domu 125 m2 na každé podlaždom podlaži. Aktuálne je využívaná časť, ktorá je umiestnená na 1.NP. 2. NP slúži ako odkladací priestor. Nemalou výhodou sú samostatné vstupné dvere pre 1. NP a 2.NP.

Pri vstupe do domu Vás privíta priestranná chodba so vstavaným šatníkom, ktorou plynule prejdete do dennej časti domu. Dennú časť domu tvorí otvorený priestor obývacej izby, jedálne a kuchyne. Kuchynská linka do tvaru U je vyhotovená na mieru, pričom nechýba moderný kuchynský ostrovček. Kuchynská linka je plne vybavená so vstavanými spotrebičmi, plynová varná zóna, odsávač pár, el. rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu 60 cm a voľne stojaca chladnička s mrazničkou. Z obývacej izby je cez posuvný HS portál pohodlný vstup na zastrešenú terasu a do záhrady. záhrada orientovaná na západnú sv. stranu. Nočnú časť domu tvoria dve izby – hlavná spálňa s východom do záhrady a priestranná detská izba. Kúpeľňa je vybavená s rohovou vaňou a sprchovým kútom typu Walk-In, nechýba WC. Pri tomto type nehnuteľnosti určite oceníte aj ďaľšie hosťovské WC. Kúrenie zabezpečuje plynový kondenzačný kotol. Na záhrade závlahový systém. Stavbu a okolie monitoruje kamerový systém.

Výhody: zariadenie v cene, slnečný, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena 220 000 €

Bližšie informácie o ponuke na predaj rodinný dom Nováky, ako aj o rezervácii môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
obchody
príroda
reštaurácie

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktný formulár

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@tomassedlicky.sk