fbpx
tomassedlicky.sk_logo

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre

Tomáš
Sedlický

Prenájom rodinný dom Kanianka, 170 m², vyhradené parkovanie, Lesná

 

Typ: Na prenájom
Druh: Rodinný dom
Stav: Kompletná rekonštrukcia

● Počiet izieb: 3
● Úžit. plocha: 170 m²
● Kúrenie: centrálne – plynový kotol 
● Parkovanie: vyhradené
● Energetický certifikát: A

Cena s energiami: áno

700,- € / mesačne

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Ponúkame naprenájom priestranný, zariadený 3 izbový rodinný dom v Kanianke. Stavba má 2 podlažia. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza:

Zádverie, kde je umiestnená vstavaná skriňa, ďaľej hosťovské WC so sprchovým kútom. Zo zádveria sa prechádza do dennej časti (kuchyňa, jedáleň a obývacia izba s možnosťou východu na terasu). Z dennej časti vedie schodisko na 2. nadzemné podlažie do nočnej časti domu. Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádza:

izba s vlastným šatníkom, izba so vstavanou skriňou a pracovným kútom, ďaľej je tam umiestnená kúpeľňa s vaňou a aj sprchovým kútom a samostatná technická miestnosť, v ktorej je umiestnený plynový kondenzačný kotol so zásobníkom TÚV.

V okolí domu je pekne upravená záhrada. Dom je voľný podľa dohody. Ako bonus dokážeme zabezpečiť možnosť prania, upratovania rodinného domu prípadne varenia za doplatok.

Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, sauna. Cena 700 €/mesiac vrátane energií.

Bližšie informácie o ponuke Prenájom rodinný dom Kanianka, ako aj o rezervácii môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
obchody
zdravotné stredisko
zastávka MHD

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktný formulár

15 + 10 =

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Zásady ochrany osobných údajov

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

t.sedlicky@gmail.com