fbpx
tomassedlicky.sk_logo

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre

Tomáš
Sedlický

Novostavba rodinný dom, 105 m², 38 m² terasa, Bojnice

 

Typ: Predaj
Druh: Bungalov
Stav: Novostavba

● Vlastníctvo: Osobné
● Počet izieb: 4
● Úžit. plocha domu: 105 m²
● Terasa: 38 m²
● Zast. plocha: 171 m²
● Celkom poschodí: 1
● Terasa: áno
● Kúrenie: centrálne – teplovodné
● Energetický certifikát: A0

Cena za m²: 1677.62 €

239.000 €

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Bývajte v novostavbe už najbližšiu jar! Novo vzniknutá štvrť rodinných domov má vybudované všetky inžinierske siete (voda, elektrina, kanalizácia, plyn, optický internet), vrátane verejného osvetlenia, chodníka a betónovej prístupovej cesty, až k ponúkanej nehnuteľnosti. Novostavba – rodinný dom o úžitkovej ploche 105 m² (zastavaná 171 m²) sa nachádza na mierne svahovitom pozemku na konci slepej ulice, čo znamená susedov iba z dvoch strán. Aktuálne prebiehajú stavebné práce vo vnútri stavby.

Novostavba – rodinný dom Bojnice

DISPOZÍCIA: zádverie, technická miestnosť so samostatným WC GEBERIT, chodba, kúpeľňa s WC GEBERIT a terasa zo síbírskeho smrekovca s čiastočným zastrešením o rozlohe 38 m². Dennú časť tvorí obývacia miestnosť s jedálňou a s kuchyňou. V obývacej časti je umiestnený komín pre krb. Nočná časť obsahuje 3 spálne. Orientácia na svetové strany: obývacia izba s jedálňou a kuchyňou je umiestnená, tak že poskytuje presvetlenie denným svetlom až z troch strán SV, V, J, 2 spálne sú orientované do záhrady t.j. otočené na severovýchodnú svetovú stranu. Zvyšné miestnosti sú orientované na južnú stranu.

Stavba sa predáva vo vyhotovení HOLODOM. Pozemok: 635 m².

Konštrukcia 300 mm porfix so zateplením 150mm polystyrén, strecha drevený krov, krytina ako aj doplnky (ríny a zvody na vodu) zn. BRAMAC, teplená izolácia strechy 350mm minerálna vlna. Vchodové dvere a terasové dvere hliníkové zn. INCON, ostatné okenné výplne plastové zn. INCON s izolačným trojsklom so súčiniteľom prestupu tepla Ug=0,6 W/m2.K. Teplovodné podlahové kúrenie zabezpečuje plynový kondenzačný kotol zn. BUDERUS so 120 l zásobníkom teplej vody. Fasádna silikónová omietka – biela.

Možnosť financovania aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Bližšie informácie o ponuke Novostavba – rodinný dom Bojnice, ako aj o možnostiach rezervácie môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
obchody
zdravotné stredisko
zastávka MHD

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktný formulár

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@tomassedlicky.sk