fbpx
tomassedlicky.sk_logo

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre

Tomáš
Sedlický

Bytový dom LÚČKY, centrum mesta, Prievidza

 

Typ: Predaj
Druh: Bytový dom
Stav: Novostavba

● Rok výstavby: 2021
● Rok kolaudácie: 2022
● Byt: 4 izbový byt
● Dátové prípojky: optické
● Energetický certifikát: A0

Cena za m²: -,- €

info o cene v RK

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Ponúkame na predaj výnimočný 4 izbový byt, ktorý nemá v meste konkurenciu. Nachádza sa na najvyššom 4. poschodí novostavby bytového domu Lúčky v Prievidzi. Byt je dokonalo osadený na svetové strany. Všetky spálne sú orientované na východ. Denná časť bytu č. 41 je orientovaná na júžnú až západnú svetovú stranu, čo zabezpečuje počas dňa dostatok denného svetla. Nechýba moderný výťah. K hlavnej spálni vlastná kúpeľňa a šatník.

Ponúkame na predaj novostavbu bytového domu LÚČKY, ktorý bude skolaudovaný 12/2022. Konštrukčný materiál tehla Porotherm plnená minerálnou vlnou. Aktuálna ponuka voľných bytov:

1 x 4 izbový 125,52 m² s terasou 52,11 m²

Byt je koncipovaný, ako moderný otvorený denný priestor s oddelenou nočnou časťou. V ponuke sú parkovacie miesta, garážové státia a k bytom nechýbajú pivnice. Informujte sa.

Bližšie informácie o ponuke Moderný bytový dom LÚČKY PRIEVIDZA, centrum mesta, Prievidza, ako aj o možnostiach rezervácie môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

 

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
obchody
zdravotné stredisko
reštaurácie

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktný formulár

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@tomassedlicky.sk