fbpx
tomassedlicky.sk_logo

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre

Tomáš
Sedlický

3 izbový byt so súkromným wellness, 102 m², 2.p./3.p., Lesná, Kanianka

 

Typ: Na prenájom
Druh: 3 izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia

● Počiet izieb: 3
● Úžit. plocha: 102 m²
● Poschodie: 2.
● Celkom poschodí: 3
● Terasa: áno
● Kúrenie: centrálne
● Parkovanie: vyhradené
● Energetický certifikát: A

Cena s energiami: áno

750,- € / mesačne

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt s terasou, ktorý sa nachádza v rekonštruovanom rodinnom dome. Je moderne a vkusne zariadený. Byt má nové podlahy, interiérové dvere, sanitu, obklady, dlažby, zariadenie, kuchynská linka so spotrebičmi. Do bytu je samostatný vstup. Samozrejmosťou je prístup na internet a digitálna resp. satelitná TV. V cene nájmu je zahrnuté vyhradené miesto na parkovanie.

Byt pozostáva z 3 izieb a príslušenstva, ktoré tvorí chodba, kotolňa, hala, šatník, kuchyňa, kúpeľňa a terasa. Celková úžitková plocha je 102 m² (bez terasy). Terasa 38 m².

Byt okrem spomínaných predností ponúka niečo výnimočné: na prízemí rodinného domu sa nachádza privátne wellness – suchá a parná sauna, bazén s protiprúdom a slanou vodou a v prípade potreby je k dispozícií aj malé fitness. Ako bonus dokážeme zabezpečiť možnosť prania, upratovania bytu prípadne varenia za doplatok.

Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, sauna. Cena 750 €/mesiac vrátane energií. Voľný ihneď.

Bližšie informácie o ponuke 3 izbový byt na prenájom, ako aj o rezervácii môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
obchody
zdravotné stredisko
zastávka MHD

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktný formulár

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@tomassedlicky.sk